Başkan Boz, 5 Yaşındaki Çocuğa Makam Aracını Tahsis Etti


Tarih: 08-08-2018 23:01 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7047 Defa Görüntülendi


Başkan Boz, 5 Yaşındaki Çocuğa Makam Aracını Tahsis Etti


Belediye Başkanı Hüseyin Boz, 5 Yaşındaki Çocuğa Makam Aracını Tahsis Etti


Çankırı Belediyesi 11 yılda 1730 çocuk sünnet ettirdi.. Bu yıl 11. si gerçekleşen sünnet programında 105 çocuk sünnet ettirildi.

Çankırı  Belediyesi tarafından hastane ortamında doktor gözetiminde ücretsiz olarak sünnet ettirilen 105 için Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda sünnet şöleni gerçekleştirildi.

Sünnet olan çocukların  sünnet kıyafeti de hediye etti. Ayrıca şölen sonrasında çocuklara çeşitli hediyelerde verilecek.

105 çocuk, aileleri ile birlikte Milli İrade Meydanı’ndan Recep Tayyip Erdoğan Parkı’na araçlarla konvoy eşliğinde geldi.

Konvoya Belediye otobüsler tahsis ederken bazı ailelerde kendi araçları ile gelmeyi tercih etti.

Başkan Hüseyin Boz, Belediye tarafından oluşturulan heyetin belirlediği  sünnet olan 105  çocuk arasında seçilen İncirli Çeşme Mahallesinde Oturan 5 yaşındaki Mert Arslana ve ailense makam aracını tahsis etti.

Belediye Başkanının şoförünün kullandığı makam aracı içersinde Mert Arslan ve ailesini konvoyun en önünde motosikletli polis ve zabıta ekipleri eskortluğunda şölenin yapıldığı Recep Tayyip Erdoğan Parkı’na getirdi.

Şölen programında hocalar Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif’in okudu. İl Müftüsü Bürhan Keleş şehitler için de dualar etti.

Başkan Hüseyin Boz ve Ak Parti Gurup Başkan Vekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmalar sonrasında gök yüzüne 105 balon bırakıldı.

Sonrasında Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, konuklarına kendi servis ettiği pilav ve kavurmadan ikram edildi

Ailelerin isteğini de geri çevirmeyen Başkan Boz onlarla birlikte bol bol fotoğraf çektirdi.

Süre:00:00-00:17
Anne Gülteze Arslan”Çok güzel bir duygu bir daha yaşanmaz. Çocuğumla gurur duyuyorum. Böyle olduğu için. Başkanımın arabasına şans denk geldiği için. Böyle nasip olma herkese başkanımızın makam aracı. Belediye başkanımıza çok teşekkür ederiz.”

Süre:01:35 -  02:16
Babaannen Kezban Gülcan”Recep Gülcan’ın babaannesiyim. Allah razı olsun Belediye Başkanımızdan çocuklarımızı sünnet ettirdi. Kıyafetlerini verdi. Gezi tertiplediler. Gezisini yaptılar. Hediyeler verecekler her halde. Çocuklara eğlence düzenlediler. İkramda bulunacaklar. Allah razı olsun belediyemizden.  Belediyeden Hüseyin Boz beyefendiye çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızla ilgilendi sünnet yapıldı. Hastanede güzel kesildi. Güzel geçti sünnetleri. Ağlamadan.
Çocuklarımızı evden aldılar götürdüler. Sünnet ettirdiler. Sünnetten sonrada sağlıklarını takip ettiler.

Süre :03:42 – 04:32
Belediye Başkanı Hüseyin Boz” Belediyemizin organize etmiş olduğu sünnet programına teşriflerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum.
Bu gün yine 105 yavrumuzun Sünnet merasimini birlikte yaşıyoruz. Bu mutluluğu ve heyecanı hep birlikte tanıklık ediyoruz.
Ben tekrar yavrularımızı ve ailelerimizi tebrik ediyorum. İnşallah gençlerimizin Erkekliğe ilk adım attıkları bu gün İnşallah o yavrularımızın, ailelerimiz askerliğinde ve evliliğinde huzurla görmeyi nasip etsin diyorum.
Ben bu gün yavrularımız adına ailelerim adına çok mutluyum. Katıldığınız için tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum”

Süre : 04:33 – 05:03
An parti Gurup Başkan Vekili M. Emin Akbaşoğlu”Çocukların cıvıltısı neşemizi artırıyor. Çocuklar yavrularımız bizim geleceğimiz. Belediyemiz güzel bir hizmete vesile oldu.
Hakikaten şehrimizin belediyesi, şehrimizin insanına hizmet ediyor.
Allah nice güzellikleri beraber yaşamayı nasip etsin.

Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar


 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Etiketler:

Başkan Boz, 5 Yaşındaki Çocuğa Makam Aracını Tahsis Etti  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com