Karatekin Üniversitesi Sporcularından Büyük Başarı


Tarih: 01-08-2018 14:28 universite Haberleri Muhabir: Turgut Reis Özk  Bu haber: 994 Defa Görüntülendi


Karatekin Üniversitesi Sporcularından Büyük Başarı


Çankırı Karatekin Üniversitesi Sporcularından Büyük Başarı


Slovakya’nın Trencin kentinde yapılan İşitme Engelliler Avrupa Büyükler ve Gençler Badminton Şampiyonası’nda Üniversitemiz Spor Kulübü sporcuları turnuvayı 1 altın 2 gümüş ve 2 bronz madalya ile tamamladı.

Sporcularımızdan Doğan Altun Çift Erkekler Avrupa Şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi oldu. Bu altın ile İstiklal Marşımızı okutan ve bayrağımızı göndere çektiren Doğan Altun aynı zamanda Tek Erkekler Avrupa İkinciliği ile gümüş, Karış Çiftler Avrupa Üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı. Bir diğer sporcumuz Gizem Nur Uludağ Çift Bayanlar Avrupa İkincisi olarak gümüş, Karış Çiftler Avrupa Üçüncüsü olarak bronz madalyayı boyuna taktı.

Badminton Milli Takımı Antrenörü ve Üniversitemiz Öğretim Görevlisi Murat Altun: “Spor tesislerini 7 gün 24 saat hizmetimize sunarak Ay Yıldızlı bayrağımızı göndere çektirmemizde bizlere yardımcı olan Üniversite Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 08:35 - Çankırı haberleri