Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin AksoyÇankırı İl Emniyet Müdürü Gazimizi Ziyaret Etti


Tarih: 31-07-2018 17:58 Kurumlar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2704 Defa Görüntülendi

Çankırı İl Emniyet Müdürü Gazimizi Ziyaret Etti

İl Emniyet Müdürü ve Eşi Bugün Gazimizi Yattığı Hastanede Ziyaret Etti
Geçtiğimiz günlerde  Çankırı Merkezde bir aracın  çarpması sonrası polis memuru Adnan Şahin şehit olmuş aynı olayda polis memuru Mehmet Akif Yıldırım yaralanmıştı.
Bu gün Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve Eşi Özlem Aksoy ile birlikte elim kaza sonucu yaralanan  gazimiz Polis Memuru Mehmet Akif Yıldırım’ı Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettiler.

Ziyaret sonrası açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy” Yaralı evladımız Gazi Polis Memuru Mehmet Akif Yıldırım’ı Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettik. Öncelikle onu bize ve ailesine bağışlayan Rabbime şükürler olsun. Oldukça riskli ve zor bir ameliyatı başarı ile gerçekleştiren doktorlarımıza ne kadar minnet duysak azdır. Allah bize bir daha böyle kazalar göstermesin inşallah. Gazimiz bana dedi ki hiç bir keşkem yok Sayın Müdürüm, tek üzüntüm şehit arkadaşım. Biz vatan için her şeyi göze almışız. Var ol evlat, artık en aziz rütbedesin Gaziliğin şerefini taşıyorsun.”

İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy Geçtiğimiz Günlerde De Gazimizi Ziyaret Etmişti
 


Etiketler:

Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy

Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com