Musa Çağlar Çankırı İlim yayma Şube Başkanıİlim yayma cemiyetinden 2. Yayla kampı


Tarih: 23-07-2018 20:16 STK Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2931 Defa Görüntülendi


İlim yayma cemiyetinden 2. Yayla kampı


İlim Yayma Cemiyeti Ve İmam Hatip Ortaokulu İşbirliğiyle Yapraklı Yayla Kampı Düznelendi


İlim Yayma Cemiyeti Çankırı Şubesi ve Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu işbirliğiyle Yapraklı yaylasında bir haftalık “Eğitim ve Dinlenme Kampı” gerçekleştirildi.
Kampla ilgili olarak İlim Yayma Cemiyeti Çankırı Şubesi Başkanı Musa ÇAĞLAR şöyle konuştu:
“Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin katılımıyla bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz Yapraklı Yayla Kampımıza yoğun bir ilgi vardı. 30 öğrencimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz kampımızda; öğrenciler doğa ortamındaki hayat şartlarına göre yaşamayı, çeşitli spor ve yarışmaları, doğa yürüyüşünü, eğlence ve paylaşmayı doyasıya yaşadılar.
15 Temmuz’u da ormanda hem gece hem de gündüz etkinlikleriyle coşkuyla kutladılar. Ormanda “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” sloganlarıyla yapılan 15 Temmuz Yürüyüşü ve gece yakılan kamp ateşi etrafındaki konuşma ve marşlar sonrasında öğrenciler; “Kamptaki 15 Temmuz kutlamalarını asla unutmayacağız. Biz varken bu vatanı kimse bölemeyecek. Canımız bu vatana ve bayrağa binlerce defa feda olsun.” dediler.
Her akşam öğrencilerle hasbihal etmek amacıyla Çankırı’dan kampa özel davetlilerin katıldığını, katılımcıların bazılarının ortamdan etkilenerek bir gece konakladığını da sözlerine ekleyen Başkan ÇAĞLAR, kampın tüm masraflarının Çankırı İlim Yayma Cemiyeti tarafından karşılandığını belirttikten sonra, Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu idarecileri başta olmak üzere kampa katılan tüm eğitimci, öğrenci ve yardımcı personele teşekkürlerini ifade etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

Musa Çağlar Çankırı İlim yayma Şube Başkanı

Musa Çağlar Çankırı İlim yayma Şube Başkanı 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 11:20 - Çankırı haberleri