Şehir Merkezine 27 adet hız kesici yerleştirdi


Tarih: 20-07-2018 19:40 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2866 Defa Görüntülendi


Şehir Merkezine 27 adet hız kesici yerleştirdi


İlimiz Şehir Merkezine 27 adet hız kesici yerleştirdi


Boz, “Vatandaşlarımıza Huzurlu, Mutlu ve Güvenli Bir Yaşam Sunmak İstiyoruz”

Çankırı Belediyesi, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerinde son iki ay içerisinde şehrin muhtelif alanlarına 27 adet hız kesici yerleştirdi. Zabıta ekipleri tarafından belirlenen noktalarda eksik ve hasarlı hız kesiciler de yenilendi.

Çankırılıların sağlığı ve güvenliği için denetimlerini aralıksız yürüten Zabıta Müdürlüğü, şehrin ihtiyaç duyulan noktalarına hız kesiciler yerleştirdi. Zabıta ekipleri, araçların hızlı bir şekilde geçmesini engellemek ve yayaların güvenli bir şekilde yürümelerini sağlamak amacı ile şehrin 27 noktasına daha kasisler monte etti. Vatandaşlardan yoğun istek gelmesi üzerine böyle bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Boz,  zabıta ekiplerinin özellikle yaya geçişi için risk oluşturabilecek noktalara hız kesiciler yerleştirerek vatandaşlar için güvenlik önlemi aldıklarını kaydetti. Boz, hizmetlerinin merkezinde Çankırı halkına huzurlu, mutlu ve güvenli bir yaşam sunmak olduğunu ifade etti. Etiketler:

Şehir Merkezine 27 adet hız kesici yerleştirdi  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com