İlimizdeki Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi


Tarih: 20-07-2018 17:12 Cankirispor Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1901 Defa Görüntülendi


İlimizdeki Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi


1720 Kişinin Katıldığı İlimizdeki Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi


Çankırı Şehir Merkezinde gerçekleştirilen 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası sona erdi
17-20 Temmuz tarihlerinde arasında Orhan Saka Spor  yapılan "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası  sona erdi.
Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası  1750 sporcu, 266 kulüp, 110 hakem, antrenör ve yöneticinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Süre:00:45
Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Velili (Avrupa Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi)
Dr.Oktay Duymaz” 17-20 Temmuz tarihlerinde arasında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüpler arası Taekwondo Şampiyonasını burada ircaa ettik. Özellikle bu şampiyonanın Çankırı ilimizde olmasını çok arzu etti. Son derece memnunuz. Burada bize ev sahipliği yapan bütün dostlarımıza teşekkür ederiz. Yaklaşık 57 ilden 1800 yakın sporcumuz katıldı. 266 tanede kulübümüz katıldı. Bu sayıda bu anlamda Türkiye rekorudur. Demek ki herkes Çankırı’yı seviyormuş.
Burayı tercih etmemizin sebebi çok uzun yıllar Çankırı’da müsabakanın yapılmamış olmaması. Buradaki alt yapı imkanlarının uygun olması. Özellikle böyle bir spor salonunun olması. Kredi yurtlar kurumunun müsait olması. İklimi anlatmaya gerek yok. İnanılmaz. Kuzey illerinde herkes yanarken, biz burada çeketle dolaşabiliyoruz.Gündür birkaç saat sıcak oluyor ama inanılmaz güzel havası var.
İnsanları cana yakın . Herkes yardım sever.
Ayhan aslan kardeşimize de teşekkür ediyorum. Bu şampiyonanın buraya alınması tarihinden bu yana can süper hane çalıştı. 24 saat bizimle bizimle ilgilendi. Tekrar buradan kendisine teşekkür ediyorum.
Şampiyonun buraya gelmesinde İl Müdürümüzü Ekrem gerginci ve Antrenör Ayhan Aslan’ın inanılmaz katkıları var”
Eski İl Temsilcisi Antrenör Ayhan Aslan”Başta Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz’a, KYK Yurt Müdürü Sadık Ak’a İl Spor Müdürü Ekrem Gerginci’ye ve her dayim bizimle olan tüm imkanları seferber eden İl Temsilcimi Muharrem Ovacıklı’ya çok teşekkür erdim.
 
Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler:

İlimizdeki Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com