Türkiye Taekwondo Şampiyonası İlimizde Yapılıyor


Tarih: 18-07-2018 16:38 Cankirispor Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2750 Defa Görüntülendi

Türkiye Taekwondo Şampiyonası İlimizde Yapılıyor

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Açılış Seremonisi İle Başladı
“15 Temmuz Demokrasi Şehitleri” Kulüpler Türkiye Taekwando Şampiyonası 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü Çankırı Orhan SAKA Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen açılış seremonisi ile başladı.
Seremoniye Çankırı Vali Yardımcı Abdullah ASLANER, Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, İl Emniyet Müdürü Saadettin AKSOY, İl Jandarma Komutan V. Hıdır AYÇİÇEK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem GERGİNCİ, Türkiye Taekwando Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin ŞAHİN, daire amirleri, taekwando kulüpleri yöneticileri, sporcular ile aileleri ve sporsever vatandaşlar katıldı.
Seremoniden sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem GERGİNCİ ile Türkiye Taekwando Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin ŞAHİN açılış konuşmalarını gerçekleştirdi.
Çeşitli kilo aralıklarında yapılan müsabakaların sonuçlarına göre Madalya töreni gerçekleştirildikten sonra program sona erdi.
Taekwando Müsabakaları 20 Temmuza kadar İlimiz Orhan SAKA Spor Salonunda devam edecektir. 
 
 
 
 
 
 
 
 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com