Ilgaz Demokrasi Şehitleri Anma Tırmanışı


Tarih: 17-07-2018 01:15 Ilgaz Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1161 Defa Görüntülendi


Ilgaz Demokrasi Şehitleri Anma Tırmanışı


15 Temmuz Ilgaz Küçükhacet Demokrasi Şehitleri Anma Tırmanışı


Çankırı Valiliği 15 Temmuz Etkinlikleri kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü sorumluluğunda yer alan Ilgaz Küçükhacet Demokrasi Şehitleri Anma Tırmanışı Çankırı Bölgesinden 11, Kastamonu Bölgesinden 7, Ankara ve Uşak Bölgesinden birer olmak üzere 20 sporcunun katılımıyla 14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.
14 Temmuz Cumartesi günü Mülayim Yaylasında kamp yapan sporcular 15 Temmuz Pazar 06.00 da başladıkları tırmanışta şiddetli rüzgar ve soğuk havaya karşı 10.30 sularında 2546 m.lik zirveye ulaşmışlardır.
Zirve fotoğrafı çekimi ve Şehitlerimizin ruhuna okunan Fatiha sonrası dönüşe geçilmiş, 14.00 sularında tüm sporcular kamp alanına ulaşmışlardır.

Sporcularla katılım belgeleri takdim edilmiş ve kamp toplanarak etkinlik sonlandırılmıştır.

Etkinliğimizi programına alan ve destekleyen Sayın Valimiz başta olmak üzere Türkiye Dağcılık Federasyonu Çankırı ve Kastamonu İl Temsilciliklerine, Çankırı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ve değerli Başkanına, katkıda bulunan ve emeği geçenlere teşekkür ediyor değişik bölgelerden katılan sporcuları tebrik ediyoruz


 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Etiketler:

Ilgaz Demokrasi Şehitleri Anma Tırmanışı







  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com