Eldivan  15 Temmuz Programı


Tarih: 17-07-2018 00:55 Eldivan Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1194 Defa Görüntülendi


Eldivan 15 Temmuz Programı


Eldivan İlçemizde 15 Temmuz Şehitleri Anma, Milli Birlik Ve Demokrasi Programı Düzenlendi


Çankırı Eldivan ilçemizde 15 Temmuz Şehitleri Anma, Milli Birlik ve Demokrasi günü etkinlikleri kapsamında, ilçemizde çeşitli programlar düzenlendi.

Program, Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü ile başladı. Eldivan Anıt Meydanında buluşan yoğun kalabalık önce Anıt Meydanından İlçe Jandarma Komutanlığına oradan da Emniyet Amirliğine yürüdü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Amirliği önünde kolluk kuvvetlerimizin de katılımıyla dualar edildi. Yürüyüşte Büyük Türk Bayrağımızı Rehabilitasyon Merkezimizin sakinleri taşıdı.

Yürüyüş programının ardından İlçe Anıt Meydanında çeşitli ikramlar eşliğinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ulusa seslenişi canlı olarak izlendi. İlçe Müftülüğü tarafından Kur’an ziyafeti verildi. 00.13’te tüm camilerimizden okunan Selaların ardından temsili Demokrasi Nöbeti tutuldu.
Sabah namazına kadar süren nöbetin ardından Sabah Namazı kılındı, namazın ardından dağıtılan çorba ve simit ikramının ardından program sona erdi.

Yapılan Programa İlçe  Kaymakamı Musa GÖKTAŞ ve Eşi Nazan GÖKTAŞ ‘ın yanı sıra, Belediye Başkanı Nusrettin GÖKÇER, Daire Amirleri, Muhtarlar, Başağalar, Rehabilitasyon Merkezimizin sakinleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

Eldivan 15 Temmuz Programı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com