Ilgaz Belediye Başkanı’nın Eşini Silahla Yaraladılar


Tarih: 16-07-2018 13:55 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4213 Defa Görüntülendi


Ilgaz Belediye Başkanı’nın Eşini Silahla Yaraladılar


Ilgaz İlçemizde Ateşli Silah ile Kasten Yaralama olayı Alakalı Valilik Açıklama geldi. İşte Olayın Ayrıntıları


16.07.2018 günü saat 01.25 sıralarında Ilgaz İlçemizde Ateşli Silah ile Kasten Yaralama olayı meydana gelmiştir.
Ilgaz Belediye Başkanı Arif ÇAYIR’ ın eşi Nazhanım ÇAYIR makam aracı ile eczane önünde araç içerisinde iken eczane içerisinde bulunan CHP Ilgaz ilçe başkanı Ufuk GEYİKÇİ, Ilgaz Belediye Başkanı Arif ÇAYIR ile sohbet ettiği esnada eczane önüne gelen Y.D. Köyü Muhtarı C. G. isimli şahıs ile aralarında tartıştıkları, sonrasında C. G. isimli şahıs silahını çıkararak önce Ufuk GEYİKÇİ isimli şahsa orta göğüs kısmında girişiyle sol yan tarafından çıkışı şeklinde yaraladığı, makam araç sürücüsü E. A.’ nın şüpheli şahsın elindeki silaha müdahale ederken araç içerisinde bulunan Belediye Başkanının eşi Nazhanım ÇAYIR, belediye başkanı makam aracının sol arka kısmında otururken araca isabet ederek çekirdeğin sekerek sol ön kol omuz içerisi tek giriş şekilde yaralanmış, yaralı şahıslardan Nazhanım ÇAYIR isimli şahıs Ankara İbni Sina Hastanesine, Ufuk GEYİKÇİ isimli şahıs Ankara Hacettepe Hastanesine sevk edilmişlerdir. Şahısların alınan Dr. Raporunda Hayati Tehlikeleri olmadığı tespit edilmiştir.

Olayın firari şüphelileri ile ilgili yapılana araştırmalarda Y. D. Köyü Muhtarı C. G. isimli şahıs ile F. G. isimli şahıslar Y. D. Köyü ile Kastamonu yolu sapağında 16.07.2018 günü saat:09.10 sıralarında yakalanmıştır.

Şüpheli C.G. isimli şahıstan ele geçen adına taşıma ruhsat kaydı bulunan 1 adet 9 mm çapında tabanca, tabancaya ait 1 adet şarjör ve şarjöre basılı 3 adet dolu fişek ele geçirilmiştir.

Konu ile ilgili adli tahkikata başlanılmış olup, C. G. F. G. ve M. G. isimli şahıslar isimli şahıs hakkında Ateşli Silah ile Kasten Yaralama suçundan işlem yapılarak şüpheliler C. G. ve F. G. isimli şahıslar hazırlanan tahkikat evrakları Cumhuriyet Başsavcılığına MEVCUTLU olarak gönderilecektir. Olayın herhangi bir siyasi boyutunun bulunmadığı ve alkol nedeniyle işlendiği anlaşılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyuru


Etiketler:

Ilgaz Belediye Başkanı’nın Eşini Silahla Yaraladılar  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com