Şehit Yakınları Ve Gaziler Yemekte Bir Araya Geldi


Tarih: 15-07-2018 01:52 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2309 Defa Görüntülendi


Şehit Yakınları Ve Gaziler Yemekte Bir Araya Geldi


15 Temmuz şehitleri anma, Demokrasi ve Milli Birlik gününde Şehit Yakınları ve Gaziler Yemekte Bir araya geldi


Çankırı Valiliği 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında Şehit Yakınları ve Gaziler Yemekte Çankırı  Ordu evinde bir araya getirdi

İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından organize edilen 15 Temmuz şehitleri anma, Demokrasi ve Milli Birlik yemeğinde Şehit Yakınları ve Gaziler ve ailelerinin katıldığı yemeğe Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve Eşi Seval Aktaş, Çankırı Milletvekili AK Parti Grup Başkan Vekili Av .M. Emin Akbaşoğlu, Salim Çivitçioğlu eşi Seçil , Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Kurumahmut, Vali Yardımcıları,Daire amirleri katıldılar.

Vali Aktaş eşi ile birlikte masaları dolaşarak konuklarının hatırını sorup bir süre sohbet etti.

Yemek sonrasında Kore Gazi Mustafa Kurt tarafından yapılan dua sonrası Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve Çankırı Milletvekili AK Parti Grup Başkan Vekili Av .M. Emin Akbaşoğlu hoş geldin konuşması yaptılar.

Süre:01:18-02:09 SİZİN VARLIĞINIZ DEVLETİMİZİN VARLIĞINA TEMEL TEŞKİL EDİYOR
Milletvekili Akbaşoğlu”Devlet başkanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında selamlarını getirdik.  Her birinize selam ve muhabbetlerini arz ediyorum
Sizin varlığınız devletimizin varlığına vatanımızın varlığına milletimizin varlığına temel teşkil ediyor.
Ordu millet vasfındaki delikanlıları gençleri kadınları erkekleri yiğitleri  o cesareti göstermese idi göstermemiş olsa idi bizim bugün burada bu rahatlık içerisinde bu programı icra etme imkanımız olamayacaktı.

Süre:02:10- 02.45 CANIMIZI VERMEKTEN GERİ DURMUYORUZ
Vali Aktaş “ Söz konusu vatan olduğu zaman, ülke olduğu zaman, dil olduğu zaman, aile olduğu zaman , ülke olduğu zaman, kutsal bir ülke olduğu zaman Canımızı vermekten geri durmuyoruz.
Böyle toplumuz biz. Hakikaten dünya üzerinde böyle bir şey yok. Böyle bir toplumda yok .İşte şimdi bu binada bu salonda da bir araya gelmemize de kahraman şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz birlikte olmak

Sire:02:49
Muharip Gaziler denek Başkanı Ahmet Çelik”Yarinki yapılacak yürüyüşün ve tertibatın organizasyonun  öncesi olarak düşünüyorum. Aynı zamanda gazilerimizin  bir araya geldiği kaynaştığı bir gün olarak değerlendiriyorum.  Bu organizasyonu yapanlara çok teşekkür ederim. Başta Sayın valimiz ve Aile Sosyal Politikalar müdürüz ve yetkililerine. Çok teşekkürler ediyoruz.

Video Görüntüler

 
Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

Şehit Yakınları Ve Gaziler Yemekte Bir Araya Geldi  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com