15 Temmuz Etkinlikleri Başladı


Tarih: 13-07-2018 20:01 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1276 Defa Görüntülendi

15 Temmuz Etkinlikleri Başladı

Vali Hamdi Bilge Aktaş, Her An Her Şeye Hazırlıklı Olmalıyız
Çankırı’da 15 Temmuz etkinlilikleri kapsamında futbol müsabakası yapıldı.

Çankırı Valiliği koordinesinde Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen futbol müsabakasında Çankırı Basını ile protokol futbol karşılaşması düzenlendi

Yaş ortalamasının 50 üzerinde olan oyuncuların yaptığı karşılamada Türk halkının sadece ruhen değil bedenen her yaşta tüm olaylara  müdahil  olacağını gösterdiler.

15 Temmuz hain darbe girişiminde de Çankırı halkı genci yaşlısı sokaklara dökülerek bunu gösterdi.

Başta 15 Temmuz nöbeti olmak üzere düzenlenen çeşitli programlarla Çankırı 15 Temmuz’u unutmadı unutulmayacak.

Süre:00:00- 01:22
Maç öncesi Çankırı Valisi Hamdi Bilge Yaptığı açıklamada”Her zaman her şeye hazır olmak lazım. Bu ülke çok kıymetli bir ülke. Dünyanın en güzel yeri. Tabi ki bunun bir maliyeti var. Yediden yetmiş yediye her Türk vatandaşı böylesi alçakça bu veya benzeri olabilir. Çeşidini rengini bilemiyoruz. Her an hazır olmak zorundayız. Hali ile şu an görmüş olduğunuz bu etkinlikte 15 Temmuzla ilgili etkinlik. Yaşı kırk , ellinin üzerinde olan arkadaşlarımız ile bir futbol müsabakası yapacağız. Sporcu olarak ta hazır olmamız lazım. Bedenimizi her an dinç tutmamız lazım. Artık rahat olmamazım lazım. Her an her şeye hazır olmalıyız. Bunun bir parçası olan sporu yapacağız.

Bu vesile ile de bu darbe girişimini nefretle kınadığımı ifade etmek istiyorum.

Bunların bir daha yaşanmaması içinde millet olarak kadın erkek çoluk çocuk herkes hepimiz uyanık olmalıyız. Al bayrağımızın altında memleketimiz için imanımız için toprağımız için kanımızı da dökmeye hazır bir şekilde hazır olmalıyız. Bunu öğrendik bundan sonrada İnşallah böyle yaşayacağız. Şehitlerimizi de rahmetle anıyorum” dedi

Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com