Çankırı Valisi Hamdi Bilge AktaşVali Hamdi Bilge Aktaş, 15 Temmuz Mesajı


Tarih: 13-07-2018 11:58 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1077 Defa Görüntülendi

Vali Hamdi Bilge Aktaş, 15 Temmuz Mesajı

Vali Hamdi Bilge Aktaş,Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı
Bilindiği üzere 29 Ekim 2016 tarih ve 6752 sayılı kanun ile 15 Temmuz günü, “Demokrasi ve Millî Birlik Günü” olarak kabul edilmiştir.
 
15 Temmuz 2016 tarihinde, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) tarafından, millî birlik ve beraberliğimizi hedef alan darbe teşebbüsümde bulunulmuştur. Milli irademize ve ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı gerçekleştirilen hain darbe teşebbüsü nefretle kınıyorum.
 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla meydanlara akın eden aziz milletimiz Anayasal düzeni, temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik bu darbe ve işgal teşebbüsüne geçit vermemiştir. Bu uğurda canını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve şifalar diliyorum.
 
Bu duygu ve düşünceler ve bir daha böyle hain teşebbüslere maruz kalmamamız dilek ve temennisiyle, halkımızın Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Etiketler:

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com