Hüseyin BozBaşkan Hüseyin Boz'a İsmi Yazılı Forma Verdi


Tarih: 11-07-2018 12:31 Cankirispor Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2021 Defa Görüntülendi

Başkan Hüseyin Boz'a İsmi Yazılı Forma Verdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Başkan Hüseyin Boz'a ismi Yazılı Forma Hediye Etti

Halı Sahada arkadaşları ile yaptığı maçlardan da yakından tanıdığımız Başkan Boz protokol maçlarında formanın hakkını  her yaptığı işte olduğu gibi fazlası ile verecektir.

Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz’u ziyaret ederek isminin yazılı olduğu 18 numaralı formayı Başkan Boz’a hediye etti.

Vatandaşların ayağına kadar giderek istek, öneri ve şikâyetlerini dinleyen Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, şehrin protokolünü de makamında ağırlamaya devam ediyor. Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci’yi makamında kabul eden Başkan Boz, bu kez bir sürprizle karşılaştı. Gerginci, Çankırı Belediyesi’nin spora verdiği önemin bu şehirde yaşayan çocuklara ve gençlere büyük fırsatlar sunduğunu söyleyerek teşekkür etti ve isminin yazılı olduğu 18 numaralı formayı Başkan Boz’a hediye etti. Gerginci, Belediye ile ortak birçok çalışma gerçekleştirmek istediklerini de sözlerine ekledi.

Başkan Boz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, vatanımıza ve milletimize faydalı birey olarak yetiştirmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Gerek Belediye Spor Kulübümüz gerekse Kadın Eğitim Merkezlerimiz ve lokallerimizde sunduğumuz spor faaliyetlerimiz ile Çankırı’da sporu geliştirmek ve kulübümüz bünyesinde dünya çapında sporcular yetiştirmek için uğraşıyoruz.  Şehrimizde sporu en üst noktalara ulaştırmak için atılacak her adımda ortak hareket etmeye hazırız.” ifadelerini kullandı.

Hüseyin BozBaşkan Hüseyin Boz'a İsmi Yazılı Forma Verdi

 


Etiketler:

Hüseyin Boz

Hüseyin Boz 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com