Kızılırmak'da Muhtarlar Toplantısı Yapıldı


Tarih: 10-07-2018 17:12 Kizilirmak Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 970 Defa Görüntülendi

Kızılırmak'da Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Kızılırmak İlçemizde Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
Çankırı Kızılırmak ilçesinde Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Toplantıda mahalle ve köy muhtarları ile istişareler yapılarak, talepleri dinlendi.

Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’in başkanlığında yapılan toplantıya, Kızılırmak Kaymakam Vekili Kadir KILIÇ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar SOYSAL, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, İl ve İlçe daire amirleri, ilçe İl Genel Meclisi üyeleri ile ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantı Vali Yardımcısı ASLANER’in açılış konuşması ile başladı. Her ay bir ilçede gerçekleştirilen muhtarlar toplantısını bu ay Kızılırmak’ta yaptıklarını ifade eden ASLANER, yoğun çalışmaları nedeniyle toplantıya katılamayan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın selamlarını tüm muhtarlar ve katılımcılara iletti.

Toplantıda Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR İmar Affı ile ilgili katılımcıları bilgilendirirken Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI ise Bazı Alacakların ve Borçların Yapılandırılması konusuyla ilgili bilgi verdi.

Toplantı, dilek ve temenniler ile çeşitli konuların görüşülmesinin ardından sona erdi.


 
 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com