Basketbol Akademi Yaz Kampını Marmariste Gerçekleştirdi


Tarih: 08-07-2018 04:28 Cankirispor Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1702 Defa Görüntülendi

Basketbol Akademi Yaz Kampını Marmariste Gerçekleştirdi

İlimiz Basketbol Akademi Yaz Kampını Marmariste Gerçekleştirdi
Çankırı Basketbol Akademi yıllık çalışma planı içerisinde olan 27 Haziran – 3 Temmuz 2018  Marmaris kampını gerçekleştirdi.

Bu tür kamp organizasyonlarının sporcuların üzerinde çok olumlu etkisi olduğunu bireysel, takım halinde, birlikte hareket edebilme, disiplin gibi bir çok özelliklerini geliştirmekte olduğunu belirten Çankırı Bask Baş antrenörü Cihat Maraz “Etkinliklerimiz tüm hızıyla devam edecektir. Bizler Çankırı’mızı basketbol branşında  tüm ülkemize tanıtmakta kararlıyız.

Kampın içerisinde sporcularımızı mental olarak rahatlatan etkinliklerimizle (Aqua Park , Tekne Turu , Havuz Oyunları, Animasyonlar vb ) birleştirerek çok verimli bir kamp dönemini daha geride bırakmış bulunmaktayız. Junior takımımız İzmir Bossan Spor kulübünü 30-24 Küçük ve Yıldız takımımız Ankara Zirve Spor kulübünü 75-30 yenerek Çankırı basketbolunun ne kadar yükseldiğini bir kez daha göstermiş oldu. Basketbolu en doğru ve zevkli bir şekilde öğrenmek isteyenlerin tek adresi Çankırı Basketbol Akademidir.” dedi.

Coach Maraz sözlerine “Bizlere bu kamp organizasyonunda yardımcı olan başta Tofaş İzmir Sorumlusu Selçuk Bilgiç hocamıza bizlere eşlik eden tüm velilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.” diyerek son verdi.

 
 
 
 
 
 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com