Çocuk Akademisi Yaz Atölyeleri Başladı


Tarih: 06-07-2018 13:44 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1813 Defa Görüntülendi


Çocuk Akademisi Yaz Atölyeleri Başladı


Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Yaz Atölyeleri Başladı


Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, çocukların hayal dünyalarını geliştirmek, bilgi ve becerilerine katkı sağlamak amacı ile 20 farklı alanda atölye çalışmalarına başladı. Ailelerin yoğun talep gösterdiği yaz atölyelerine başvurular arasından bu yıl 5–13 yaş aralığında 510 çocuk kayıt yaptırdı.  Çocuklar Stem Atölyesi, Düşünce Atölyesi, Beceri Atölyesi, Doğa-Uzay-Robot Atölyesi, Zeka Oyunları Atölyesi, İngilizce Atölyesi, Kur’an-ı Kerim Eğitimi, Resim ve Seramik Atölyeleri, Drama ve Orf Atölyeleri, Okuma-Yazma Becerileri Atölyesi, Keman-Gitar-Piyano-Bağlama Atölyeleri gibi birçok alandaki etkinlikler ile tanışmaya başladı. Çocukların yaşadığı dünyayı yorumlama becerisi kazanmaları ve doğaya saygı duyabilmeleri için atölye etkinliklerinin doğaya da taşınacağı belirtildi.

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi faaliyetlerini yıl boyu sürdürecek. Veliler, çocuklarının kış dönemi faaliyetlerine katılıp etkinliklerden yararlanmalarını sağlamaları için Eylül ayında kayıt yaptırabilecek. Başvuruların yoğun olması sebebi ile kontenjan sayısı başvuru sırası önceliğine göre doldurulacak.

 
 
 
 
 
 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 08:35 - Çankırı haberleri