Cemile Şahin Eskisucuİlimizden 3 Bayan Muhtar Yurt Dışına Gitti


Tarih: 04-07-2018 01:27 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4910 Defa Görüntülendi

İlimizden 3 Bayan Muhtar Yurt Dışına Gitti

İlimizden 3 Bayan, Toplam 10 Muhtar İspanyanın Cordoba şehrine gitti
İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarların farklı kültürleri görebilmesi için yurtdışı gezilerinin organize edilmesi talimatı üzerine 10 şehirden 100 muhtar  İspanyanın Córdoba şehrine gitti.

Yurtdışına giden 100 muhtar arasında sadece 3 bayan muhtar olması ve bunların Çankırılı bayan muhtarlar olduğu ifade edildi.

Geziye katılan muhtarlar arasında Cumhuriyet  Mahallesi Muhtarı Cemile Şahin Eksisucu”Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile farklı kültürleri görme imkanı bulduk. Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum.

Sadece farklı kültürleri görmekle kalmadık 10 farklı şehirden gelen muhtar arkadaşlarla tanıştık.Onlara Çankırımızı anlatma fırsatı bulduk. Gerek benim açımdan gerekse ilimiz açısından yaralı ve faydalı bir gezi oldu. “dedi

Çankırı Cumhuriyet  Mahallesi Muhtarı Cemile Şahin Eksisucu ile birlikte ilimizden

Atkaracalar Gazi Mahallesi, Çerkeş Karamuklu ve Yeni köy, Ilgaz Kırışlar köyü ve Fatih Mahallesi, Kızılırmak Karali Köyü, Orta Kırsakal Köyü, Şabanözü Gümerdeğin Mahallesi ve Yapraklı İkizören köyü muhtarları İspanyanın Córdoba şehrine gittiler. 
 
 


Etiketler:

Cemile Şahin Eskisucu

Cemile Şahin Eskisucu 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com