Çankırı Milletvekili Salim ÇivitiçioğluSayın Çivitçioğlu, Dün Bir Bugün İki. Bi Soluklan


Tarih: 28-06-2018 18:58 Bayramoren Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 6490 Defa Görüntülendi

Sayın Çivitçioğlu, Dün Bir Bugün İki. Bi Soluklan

Milletvekili Salim Çivitiçioğlu Dediğini Yaptı. Soluğu Bayramörende Aldı
Seçim Çalışmaları kapsamında tüm ilçe ve köyleri gezen Salim Çivitçioğlu, Bayramören’de seçim çalışmalarında halka seçim sonrası ilk olarak yetkililerle buraya geleceğini sorunlarınızı yetkililere birinci ağızdan aktarmaları konusunda söz vermiş ve çözümleri konusunda gerekenleri yapacağını ifade etmişti.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu o günkü verdiği sözsü tamda yerine getirdi. Seçim sonrası yetkilileri yanına alarak Bayramören ilçesine gitti.
Çivitçioğlu ile birlikte İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hasan Yıldız.vatandaşlardan gelen talepleri dinlediler.

Çivitçioğlu”Bayram ören ilçemizde hemşehrilerimizle bir araya geldik.İlçedeki idarecileri ziyaret ettik.  Halkımızın  Bahsettiği istek ve talepleri yerlerinde onlarla birlikte yetkililerle incelemelerde bulunduk.Yapılması gerekenleri ivedilik sırasına göre en kısa sürede gerçekleştirmek için gerekli çalışmalar yapılacak”dedi. 
 
 
 
 
 Etiketler:

Çankırı Milletvekili Salim Çivitiçioğlu

Çankırı Milletvekili Salim Çivitiçioğlu 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com