Yağmur Çok Yağdı. Belediye Tedbirleri Etkisiz Kaldı


Tarih: 25-06-2018 19:10 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 6794 Defa Görüntülendi

Yağmur Çok Yağdı. Belediye Tedbirleri Etkisiz Kaldı

Öğleden sonra yağan Yağmur çok fazla olunda olumsuzluklar yaşandı.
Çankırı Şehir Merkezine aniden şiddetli yağan yağmur  ve yüksek kesimlerden gelen sular şehir merkezinde yolları göle çevirdi. Ev ve işyerlerini su bastı.

Geçtiğiz günlerde de yağmur etkili olmuş ancak bu kadar fazla yağmadığından belediyenin de atık su lagarlarını temizlemesinden su baskınları yaşanmamıştı.

Adeta afat şeklinde kısa sürede yağan yağmur yolları gölette çevirirken çok sayıda araç su birikintilerinde kaldı. Bazı araç sürücüleri de araçlarını kaldırımlara çekerek yağmurun dinmesini bekledi.

Çankırı belediyesi tüm ekim ve araçları ile olumsuzlukların giderilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürürken yağmurun kesilmesi ile birlikte hayat normale dönmeye başladı.

Bir çok vatandaşlar yeni belediye başkanı Hüseyin Boz’un,alınan tedbirlerin yanı sıra  yıllardır sorun yaşanan bazı bölgelerde  alt yapı çalışmalar yaparak uzun yıllardır süren bu sıkıntılara  son vermesi gerektiğini ifade ettiler.

Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com