Akbaşoğlu ve Çivitçioğlu TBMM’de


Tarih: 25-06-2018 12:15 Siyaset Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 2913 Defa Görüntülendi

Akbaşoğlu ve Çivitçioğlu TBMM’de

Akbaşoğlu ve Çivitçioğlu TBMM’de
24 Haziran 2018 Pazar Günü Yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimi Sonucunda Cumhur İttifakının Adayı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilirken Çankırı Ak Parti Adayları Muhammed Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitçioğlu seçilerek TBMM’de Çankırıyı temsil etme yetkisini aldılar.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından belediye meydanında toplanan Ak Partililer gecenin geç saatine kadar Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği zaferlerini kutladılar.

Gecede bir konuşma yapan Salim Çivitçioğlu bundan sonra gece gündüz hepinizin emrindeyim. Çankırı bir defa daha vefasını gösterdi ve Türkiye genelinden milletvekilliğinden 3. İl oldu. Sizlerin bu desteğine, çabasına, sizlerin bu duasına karşı Çankırı Belediye Meydanı şahit olsun ki gece gündüz sizler ve Çankırı’m için çalışacağıma şerefim ve namusum üzerine söz veriyorum. Kazamız mübarek olsun. Hepinizin başımızın üstünde yeri var. Allah hepinizden razı oldu. Hayırlı akşamlar diliyorum dedi.

Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu’da konuşmasında; alanda bulunan kalabalığı coşku ile selamlayan Akbaşoğlu tek tek ilçeleri sayarak gurur duyduklarını ifade etti. Her dönem verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Geçmişte yaptıkları hizmet atılımlarını daha daha yoğunlaştırarak Çankırı’ya ve Çankırılıya ayırım yapmadan hizmet edeceklerini, Salim Çivitçioğlu kardeşim ile beraber en güzel en büyük yatırımları kazandıracağız . Cumhur ittifakın Çankırı da Şampiyon yapan Ak Partili, MHP li ve BBP li kardeşlerimize buradan selamlarımızı sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun diyorum. Gecenin geç vaktinde buraya gelen siz kıymetli gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra şehir turu yapılarak seçim zaferi kutlanmaya devam etti.
Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com