İl İlçe Kütüphane Müdürleri Toplantı Yaptı


Tarih: 23-06-2018 21:47 Kurumlar Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 1495 Defa Görüntülendi

İl İlçe Kütüphane Müdürleri Toplantı Yaptı

İl İlçe Kütüphane Müdürleri Toplantısının 2. Si Gerçekleşti
Altı ayda bir Çankırı İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü ile tüm İlçe Halk Kütüphaneleri yöneticileri arasında yapılan eşgüdüm toplantısının ikincisi 21 Haziran 2018 Perşembe günü Kurşunlu Osman Ekmekçi İlçe Halk Kütüphanesinde İl Kültür ve Turizm Müdürü M. Kemal Karatatar başkanlığında gerçekleştirildi

Toplantıya Çankırı İl Kültür Müdürü M. Kemal KARATATAR’ın yanı sıra İl Müdür Yardımcısı Ahmet ÇETİN ve İl Halk Kütüphanesi Müdürü Songül KAPUSUZ ile  il ve İlçe Halk Kütüphaneleri personeli katıldı.

Toplantıda kütüphanelerin iş ve işlemleri ile  gelişmeler, etkinlikler, yapılan ve yapılması planlanan projeler değerlendirildi.

Toplantı hem kütüphanelerin gelişimlerinin değerlendirilmesi hem de il ve ilçelerde çalışan personelin kaynaşması sağlanarak yapılacak yeni projelerin görüşülmesi açısından önem taşımaktadır. Ortak sıkıntıların da paylaşıldığı toplantıda çözüm önerileri değerlendirilerek İl genelindeki tüm Kütüphanelerin hizmet standartları yükseltilmeye   çalışılmaktadır.

 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com