Mustafa Potukoğlu,Siyasiler Caddeleri Hareketlendirdiler


Tarih: 14-06-2018 07:42 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3023 Defa Görüntülendi

Siyasiler Caddeleri Hareketlendirdiler

Dün İftar Sonrası Kalabalık Bir Şekilde Caddeleri Dolaşan Siyasiler Vatandaşlarla Sohbet Ettiler
Ramazan ayının son günü öncesi  AK Partili Çankırı Milletvekili Adayları Emin AKbaşoğlu ve Salim Çivitçioğu ,Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, İl Başkanı Celal Kaman Eski İlçe Başkanlarından Musa Çağlar başta olmak üzere Başkan Boz’un arkadaşlar (İstanbul ve ilçelerden gelenlerde olmuş)dahil   birlikte vatandaşların yoğun olduğu caddelerde dolaşarak halkla kucaklaştılar sohbet ettiler.

Başkan
Boz’un o saatlerde mesaide olan  görev arkadaşlarına  samimi yaklaşımı mütevaziliğini yansıtırken "Başkanım seni seviyoruz" sözleri ile karşılığını buldu

Boz’un başkan olması mütevaziliğinden bir şey kaybettirmemiş dedirtirken ,  Başkan Boz sadece kendi mesaiyi arkadaşlarına değil görev yapan diğer kurum görevlilerine de kolay gelsin diyerek tokalaşıp hatır sordu.

Çok sayıda vatanda Milletvekillerine adaylarına sevgi gösterdiler.  Caddelerde gerek Salim Çivitçioğlu gerekse vatandaşların neredeyse tamamı birbirlerini  tanıyorlardı.

Akbaşoğlu’nun çalışmalarından haberdar olanlar Milletvekili Akbaşoğlu’na teşekkür edip.   Özellikle halka anlık yansıyacak yatırımlar istediler.  Çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaretler esnasında Çankırı’nın çok sevdiği  MHP Çankırı Milletvekili Aday adaylarından  Hüdaverdi Kul ‘un arkadaşları ile sohbet ettiği yerden geçilirken Kul ile  ve arkadaşları ile tokalaşsan Siyasetçilerie Hüdaverdi Kul ,çay ikramında bulundu. Bir süre sohbet ettiler.
 
Vide Görüntüleri

Fotoğraflar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

Mustafa Potukoğlu,

Mustafa Potukoğlu, 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com