Çankırı belediye başkanlığıBayramın İlk İki Günü Otobüsler Ücretsiz


Tarih: 13-06-2018 19:54 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1647 Defa Görüntülendi


Bayramın İlk İki Günü Otobüsler Ücretsiz


Belediye Başkanı Hüseyin Boz: Bayramın İlk İki Günü Otobüsler Ücretsiz


Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz,  Ramazan Bayramı’nın ilk iki günü şehir içi toplu taşıma araçlarının ücretsiz olarak hizmet vereceğini belirtti.

Çankırı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünce uygulamaya alınan karar doğrultusunda; vatandaşların bayramda eş ve dost ziyaretlerini rahat bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak için Ramazan Bayramı’nın ilk iki günü ( Cuma ve Cumartesi) şehir içi toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmet verecek.

 
Arefe Günü Mezarlığa Otobüs Seferleri Yapılacak

Çankırı Belediyesi, arefe günü belediye önünden şehir mezarlığına ücretsiz otobüs seferleri düzenleyerek halkın mezarlığa rahatça ulaşımını da sağlayacak. Mezarlık ziyareti yapmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası önünden saat 13.00–18.00 arasında kalkacak otobüslerle şehir mezarlığına ücretsiz olarak gidebilecek.


Camiler ve Mezarlıklar Gül Kokacak

Bayram öncesi çalışma programı kapsamında cadde ve sokaklardaki temizlik ve yıkama çalışmalarını aralıksız yürüten Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, arefe günü şehir merkezinde bulunan 52 adet camiye ve mezarlıklara gül suyu sıkarak bayramı karşılayacak.     


Etiketler:

Çankırı belediye başkanlığı

Çankırı belediye başkanlığı 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri