Rektör Ayrancı İftarını Huzurevi Sakinleri ile Açtı


Tarih: 13-06-2018 16:10 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1044 Defa Görüntülendi


Rektör Ayrancı İftarını Huzurevi Sakinleri ile Açtı


Rektör Ayrancı İftarını Huzurevi Sakinleri ile Açtı


Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 12 Haziran 2018 Salı günü iftarını Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri ile birlikte açtı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Arı, Genel Sekreter Ali Sarıca, Rektör Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Yeşiller ve İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Fikret Kedersiz ile birlikte iftar vaktinden önce huzurevini ziyaret eden Rektör Ayrancı, huzurevi sakinlerine karanfil takdim ederek hepsi ile tanışıp sohbet etti.

İftar topunun patlaması ile birlikte, huzurevi sakinleri Perihan Teyze, Ali Osman ve Halit Amca’nın masasında orucunu açan ve onlarla sohbete eden Rektör Ayrancı “Bereket büyüklerimizin yanındadır. İftarımızı, bizleri bugünler için yetiştiren büyüklerimizi unutmadığımızı göstermek için onlarla birlikte açtık ve hayır dualarını aldık. Onların dualarıyla daha güzel işler yapacağımıza inanıyoruz.” dedi. Huzurevi sakinleri de Ayrancı’ya ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Huzurevi sakinleri, anılarından söz ederek bazen hüzünlenip bazen neşelenirken devletin kendilerine sağladığı imkânlar için minnettar olduklarını ifade ederek “Özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyoruz.” dediler.
Etiketler:

Rektör Ayrancı İftarını Huzurevi Sakinleri ile Açtı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com