Başkan Boz Öğretmenler ile İftar Yemeğinde Buluştu


Tarih: 10-06-2018 00:38 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2775 Defa Görüntülendi

Başkan Boz Öğretmenler ile İftar Yemeğinde Buluştu

Belediye Başkanı Hüseyin Boz Öğretmenler ile İftar Yemeğinde Buluştu
Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı merkezde görev yapan öğretmenler ve aileleri ile birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar programına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, sadece 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde değil farklı zamanlarda da hatırlanmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek programın ev sahipliğini üstlenen Belediye Başkanı Hüseyin Boz’a tüm öğretmenler adına teşekkür etti.

Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde görev yapan öğretmenleri ve ailelerini iftar yemeğinde buluşturdu. Misafirlerini kapıda karşılayan Belediye Başkanı Hüseyin Boz, yaptığı konuşmada eğitim ve öğretim yılını başarı ile tamamlayan öğretmenlere güzel bir yaz tatili geçirmeleri temennisinde bulunarak “Ülkemizin geleceği yavrularımız sizin ellerinizde şekilleniyor. Onlara özveri ile kattığınız değerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. Başkan Boz, konuklarının Kadir Gecesi’ni ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da kutladı. İftar yemeğine katılan Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, şehirlerin insanları, insanların da şehirleri inşa ettiğini söyleyerek buradaki en önemli rehberin ise öğretmenler olduğunu vurguladı. Akbaşoğlu, daha güzel bir Çankırı’da ve daha güzel bir Türkiye’de yavrularımızın geleceğini inşa etmek için bir ve beraber olmak gerektiğini de belirtti. Konuşmaların ardındandualarla açılan iftar sofrası yine dualarla son buldu.
 


 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com