Başkan Boz’un Kadir Gecesi Kutlama Mesajı


Tarih: 10-06-2018 13:17 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2115 Defa Görüntülendi


Başkan Boz’un Kadir Gecesi Kutlama Mesajı


Belediye Başkanı Hüseyin Boz’un Kadir Gecesi Kutlama Mesajı


Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Kadir Gecesi münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Başkan Boz, mesajında bir taraftan İslam âleminin huzur ve bereket iklimini yaşadıkları Ramazan ayının sonuna yaklaşmanın üzüntüsünü yaşarken bir taraftan da Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramına ulaşmanın sevinci içerisinde olduklarını söyledi. Boz, mesajını şu ifadeler ile sürdürdü:

“Yüce Rabbim, insanlığın rehberi Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı ve tüm zamanlardan daha hayırlı olan bu kutsal gecenin kıymetini anlamayı nasip etsin. Sema kapılarının sonuna kadar açıldığı,  rahmet ve mağfiretin yağdığı Kadir Gecesi’nin ülkemizin birlik, beraberlik ve bütünlüğünü, milletimizin huzur ve mutluluğunu daha da arttırmasına vesile olmasını diliyorum. Dualarımızın kabul edildiği bu gecede sadece kendimiz için değil dünyanın dört bir yanında zulüm gören kardeşlerimizin kurtuluşu için de dua etmeyi unutmayalım. Allah yolunda tuttuğumuz oruçlarımızın ve ettiğimiz dualarımızın bizleri hayırlı kapılara ulaştırmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni kutluyor; Ramazan ayı süresince pekiştirdiğimiz sevgi, saygı ve kardeşlik, duygularımızın kuvvetlenerek yaşantımızın her gününe sirayet etmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”


Etiketler:

Başkan Boz’un Kadir Gecesi Kutlama Mesajı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com