huseyin boz, çankırı belediye haberleriHüseyin Boz, Yolda 800 Tl Bulan Vatandaşı Kutladı


Tarih: 08-06-2018 13:01 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3429 Defa Görüntülendi

Hüseyin Boz, Yolda 800 Tl Bulan Vatandaşı Kutladı

Yolda 800 TL Bulan Vatandaşı Belediye Başkanı Hüseyin Boz Kutladı
Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, içinde 800 TL’nin bulunduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, yolda cüzdan bularak Zabıta ekiplerine getiren genç ve duyarlı vatandaşı hem Ramazan ayının maneviyatına hem de yaran kültürü ile bezenmiş bu şehrin insanlarına yakışır örnek davranışından dolayı kutladı.  

Çankırı’da Hoca Ahmet Yesevi Camii civarında bir cüzdan bulan 20’li yaşlardaki Muhammet Hüseyin Ahmet, içindeki 800 TL ile birlikte Belediye Zabıta ekiplerine teslim ettiği cüzdanın sahibine ulaşmasını sağladı. 60 yaşlarındaki Nazım Özbek, devletten aldığı yardım parasını cüzdanına koyduktan sonra düşürdü. Yolda cüzdan bulan hayırsever vatandaş, içindeki 800 TL ve kimliklerin bulunduğu cüzdanı Belediye Zabıta Müdürlüğüne getirerek sahibinin bulunmasını istedi. Getirilen cüzdan, Zabıta ekiplerince teslim tutanağı ile alındı. İncelemeleri devam ettiren Zabıta Müdürlüğü, kısa bir süre içerisinde paranın sahibi Özbek’e ulaştı. Zabıta memurlarının tutanak hazırlamasının ardından 800 TL, cüzdan ile birlikte sahibine teslim edildi. Özbek, parayı bulan vatandaşa,  zabıta ekiplerine ve belediye yetkililerine teşekkür etti.


Etiketler:

huseyin boz, çankırı belediye haberleri

huseyin boz, çankırı belediye haberleri 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com