İlk Defa Karne Aldı. Çok Heyecanlandı


Tarih: 08-06-2018 13:21 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3934 Defa Görüntülendi


İlk Defa Karne Aldı. Çok Heyecanlandı


Karne Programına Ailece Eğitimci Olan Siyasetçi Mustafa Potukoğlu’da katıldı


Karatekin İlköğretim  Okulunda Karnene Dağıtım Töreni Gerçekleşti
İlk Defa Karne Alan Öğrenciler Oldukça heyecanlandı

Çankırı’da  2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı  karneleri dağıtıldı. 08.06.2018 tarihinden itibaren başlayacak olan yaz tatili  17.09.2018 tarihinde okulların açılması ile son bulacak.

Bu öğretim döneminde  2.799  okul öncesi , 8432 İlköğretim, 9.049 Ortaokul ve76983 lise öğrencisi  İlimizde toplam  27. 963  öğrenci karne alacak.

Karne Dağıtım Töreni Çankırı Merkez Karatekin İlk öğretim okulunda Gerçekleşti.

Törene Çankırı Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner , İl Müdürü Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ,   Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu , Birim Müdürleri, öğretmenler, ve aileler katıldı.
Video görüntüsünde İlk Defa Karne Aldı. Çok Heyecanlandı .

Bu yılkı karne törenine siyasiler ilgi göstermez iken sadece Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu geldi.  Oda Ailece eğimci oldukları için gelmiş olmalı
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu” Öğretmen anne ve babanın çocuğu, bir öğretmenin eşi, bir öğretmen abisi olmanın dışında “bir öğretmenin öğrencisi” olduğum için çok şükrediyorum.
Buraya camiaya yakın, öğretmenlerimizin baştacı edilmesi gereğine inanan bir kişi olarak ve bu karne sevincini öğrencilerin gözlerindeki o mutluluk ve heyecanı görmek, yaşamak için katıldım.
Tatilde de öğrencilerimiz için öğretmenlerimizin tavsiyeleri oluyor, bunları duyuyorum, hem dinlenecekler ve hem de bu tavsiyelerle gelişimlerini sürdürecekler inşaallah.”dedi
 
Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

İlk Defa Karne Aldı. Çok Heyecanlandı  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri