Manevi Mekanda Anlamlı Yemek Verdiler


Tarih: 06-06-2018 14:37 Eldivan Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2350 Defa Görüntülendi

Manevi Mekanda Anlamlı Yemek Verdiler

Eldivan Kaymakamlığı Manevi Mekanda Anlamlı Yemek Verdi
Çankırı Eldivan İlçesinde  Şehit Yakınları Ve Gaziler İçin İftar Programı Düzenlendi

Eldivan Seydi Köyü Hacı Murad-ı Veli Türbesinde Şehit Yakınları ve Gaziler için Kaymakamlık tarafından iftar yemeği düzenlendi. Programa Kaymaka Musa GÖKTAŞ ve Eşi Nazan GÖKTAŞ’ın yanısıra, Belediye Başkanı Nusrettin GÖKÇER, Jandarma Komutanı Engin BODUR, Emniyet Amiri Ünal ÇELİK, Daire Amirleri, Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Yüksel TEKE, Muharip Gaziler Dernek Başkanı Ahmet ÇELİK, Şehit Yakınlarımız ve Gazilerimiz katıldı.

Program Kuran Tilaveti ile başlayıp, iftar yemeğinin ardından, çay içilip sohbet edilmesi ile sona erdi. Kaymakam Musa GÖKTAŞ ve eşi Nazan GÖKTAŞ, bütün şehit yakınları ve Gazileri program öncesinde kapıda karşıladı, onlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti ve dertlerini dinledi. Program sonunda, Kaymakam ve Eşi Hanımefendi Şehit yakınlarımıza ve Gazilerimize çeşitli hediyeler takdim ederek, katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Kaymakam Musa GÖKTAŞ; “Devlet olarak Şehit yakınlarımızın ve Gazilerimizin her zaman yanındayız, şehitlerimiz ve gazilerimiz devlete en büyük hizmeti yapmış insanlardır. Vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin sağlanması sırasında gazi olan vatandaşlarımızın haklarını asla ödeyemeyiz. Şehitlerimizin emaneti olan ailelerine ve yakınlarına sahip çıkmak en önemli görevimizdir. Bu vesileyle, tüm şehitlerimize Allahtan Rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Programa katılan davetlilerimize ve programın düzenlenmesinde emeği geçen başta Vakıf çalışanlarımız olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com