Hasan AyrancıRektör Hasan Ayrancı Öğrenci Evinde İftar Yaptı


Tarih: 01-06-2018 01:30 universite Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1961 Defa Görüntülendi

Rektör Hasan Ayrancı Öğrenci Evinde İftar Yaptı

Karatekin Üniversitesi Rektörü Hasan Ayrancı, Öğrenci Evinde İftar Yaptı
Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 30 Mayıs 2018 Perşembe günü iftarını evlerine misafir olduğu üniversite öğrencileri ile birlikte yaptı.

Rektör Ayrancı, kendilerini misafir ettiği için öğrencilere teşekkür ederek “Artık ortasına geldiğimiz rahmet ayında bugün öğrenci arkadaşlarımıza misafir olduk.  Uzun zamandır böyle lezzetli ve neşeli bir sofrada bulunmamıştım.  Genelde kalabalık ve protokolün olduğu davetlere gidiyoruz ama insan ramazan sofrasında samimiyet, neşe, hoşluk ve dinginlik arıyor. Bugün de bu hazzı doyasıya yaşadık. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz. Öğrencilerimizi de gayet neşeli ve marifetli bulduk. Soframızda çok güzel yaprak sarması dahil harika yemekler vardı.  Öğrencilik dönemleri zor ama okulun dışında hayat şartlarını öğrenmek için de ikinci bir okul olmasının yanı sıra aynı zamanda dayanışma ve dostluk ilişkilerini geliştirmek içinde bir fırsat. İlerde elde edilemeyecek bir fırsat. Bugünlerin de kıymetini bilmek ve değerlendirmek lazım. Ama mezun olmanın değeri de başka. Bu güzel Ramazan akşamı için arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Öğrenciler adına konuşan Yüksel Kol ise “Sayın Rektörümüze, bizim davetimizi geri çevirmeyip evimize misafir olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Samimiyeti ve öğrenci odaklı yönetim anlayışı ile her zaman bizlerin yanında olan rektörümüze, bu mübarek ramazan akşamımda evimize misafir olduğu için öğrenci arkadaşlarım adına şükranlarımı arz ediyorum.” dedi.

İftar topunun patlaması ile birlikte, öğrencilerin kendi elleriyle hazırlamış oldukları yemeklerin eşliğinde  iftar yapılmasının ardından çay eşliğinde keyifli ve samimi bir sohbet ile gece sona erdi.

 
 
 

Etiketler:

Hasan Ayrancı

Hasan Ayrancı 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com