ÇAKÜ Sporcularından 3 Yeni Madalya


Tarih: 31-05-2018 20:57 universite Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 965 Defa Görüntülendi

ÇAKÜ Sporcularından 3 Yeni Madalya

Karatekin Üniversitesi Sporcularından 3 Yeni Madalya
Çankırı Karatekin Üniversitesi ve Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yürütülmekte olan “Gelecek Köprüsü Projesi” kapsamında çalışmalarını sürdüren 3 sporcu, “Okullar Arası Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası”ndan derece ile döndü.

25-27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Konya’da düzenlenen şampiyonada küçükler kategorisinde Arda Çınar Sargın Türkiye 2’ncisi ve Atakan Özmen Türkiye 3’ncüsü olurken Barış Bostancı ise yıldızlar kategorisinde Türkiye 3’üncüsü oldu.    

ÇAKÜ Cimnastik Takımı’nın 1-3 Haziran 2018 tarihlerinde Bursa’da gerçekleştirilecek olan “Kulüpler Arası Türkiye Cimnastik Şampiyonası” için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini belirten Antrenör Mustafa Öztürk “Sporcularımızın almış olduğu bu dereceler, Bursa’da katılacağımız şampiyona öncesi takımımıza moral ve motivasyon anlamında büyük katkı sağladı.” ifadelerini kullandı.

 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com