Şehit Ailelerine  İftar Verdiler


Tarih: 29-05-2018 15:06 STK Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 3201 Defa Görüntülendi


Şehit Ailelerine İftar Verdiler


Şehit Ailelerine İftar Verdiler


Çankırılı Bürokratlar, Kamu Çalışanları ve İş Adamları Birliği (Çankırı-Bir)  Çankırı’da Şehit ve Gazi yakınlarına Büyük Otel bahçesinde İftar Yemeği verdiler

Yemekte Çankırı Ak Parti Milletvekili Hüseyin Filiz, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke ve çok sayıda şehit ve gazi yakını katılırken Çankırı-Bir’in Ankara Genel Merkezinden çok sayıda Bürokrat ve İş Adamı katıldı.

İftar yemeğinin ardından birer konuşma yapan ilgililer yeni kurulan bir sivil toplum örgütü olan Çankırılı Bürokratlar, Kamu Çalışanları ve İş Adamları Birliğinin bu faaliyetinden dolayı memnun olduklarını ifade ettiler. Çankırılıların birlik beraberliği adına güzel bir birliğin olduğu zaman zaman Ankara da olduğu gibi Çankırı’da da bu tür faaliyetlerin yapılacağı beyan edildi.

Bir sivil toplum örgütünün Şehit ve Gazi Ailelerini düşünerek bu tür faaliyetleri yapması bazı kesimlere örnek olacağı düşünülmektedir.


Etiketler:

Şehit Ailelerine İftar Verdiler  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri