Dolu Yağmur, Yol Ve Kaldırımları Göl Yaptı


Tarih: 25-05-2018 23:20 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 12738 Defa Görüntülendi


Dolu Yağmur, Yol Ve Kaldırımları Göl Yaptı


Belediye Başkanı Boz, Bu Olumsuzluklar Kaderimiz Olmamalı


Çankırı şehir Merkezinde kısa süreli yağan  yağmur ve dolu sularını logarlar taşıyamayınca  cadde ve sokaklar hatta kaldırımlar göle döndü..
 
Oluşan bu göletlerde  geçen araçlar  sıkıntı yaşadı.  Çöp Konternerleri  yüzmeye başladı. Yağışların  Mesai çıkışına yakın olması evlerine gitme  isteyen  vatandaşlara  su birikintilerine aldırış etmeden ıslanarak ta olsa evlerine  gitme telaşındaydı.

Bazı bölgelerde istenmeyen olaylar yaşansa da  Çankırı Belediyesi Tüm ekip ve araçları ile  gerekli tedbirleri olsa da bazı bölgelerdeki olumsuz alt yapılar istenmeyen olaylara neden oldu.

Belediye Başkanı Hüseyin Boz”Kısa süreli   yağışlar kaderimiz olmamalı. Arkadaşlarım çalışmalara başladı bende birazdan sahada incelemeler yapacağız.   Altyapı nedeni ile olumsuzluk yaşanan bölgelerde  gerekli çalışmaları yapılarak uzun vadeli önlemlerin alınması için imkanlar doğrultusunda çalışmalar başlatacağım. Söylediğim gibi 9 -10  dakikalık yağışlar kaderimiz olmamalı”dedi
 
Haber Detayları Video GörüntüleriDOlu GörüntüleriEtiketler:

Dolu Yağmur, Yol Ve Kaldırımları Göl Yaptı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com