Beşir Derneğinden


Tarih: 21-05-2018 09:07 STK Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 1259 Defa Görüntülendi


Beşir Derneğinden


Beşir Derneğinden Bir Kap, Bir Kalp Projesi


Ramazanda Garip Kalmasın' diyerek yola çıkan Çankırı Beşir Derneği   'Bir Kap, Bir Kalp' projesi ile mahzun ve mazlum gönüllerin iftar vakti kapılarını çalarak evlerine sıcak yemek götürerek iftar etmelerini sağlıyorlar.

            Çankırı Beşir Derneği temsilcisi Salih Özkan "Bir Kap, Bir Kalp" projesi ile evlerinde iftar edecek durumu olamayan ihtiyaç sahibi ailelere bir başka evde sevgi ve muhabbetle hazırlanan yemekleri alarak ihtiyaç sahibi ailelere bıraktıklarını ifade ederek. Recep ve Şaban aylarının ardından Allah Teâlâ’nın özel ihsan ve ikramlarının bulunduğu Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennem ateşinden kurtulma ayı olan Ramazan’ı Şerifi yaşıyoruz bu ay günahlardan kurtulmanın yardım ve yardımlaşmanın ayıdır ramazan birlik ve beraberliğin kat be kat arttığı aydır. Rabbim bu ayın anlam ve önemini idrak eden kullarından eylesin Beşir Derneği olarak hizmet ettiğimiz kimseleri kendimize minnettar olmasını beklemeden hizmet ettiğimiz kimseleri bir veli nimet olarak bilerek ramazan ayı boyunca inşallah bu hizmete devam edeceğiz." dedi.


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaEtiketler:

Beşir Derneğinden  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri