Üniversitemiz Cimnastik Takımından Büyük Başarı


Tarih: 19-05-2018 23:16 universite Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 1149 Defa Görüntülendi


Üniversitemiz Cimnastik Takımından Büyük Başarı


Üniversitemiz Cimnastik Takımından Büyük Başarı


Çankırı Karatekin Üniversitesi Cimnastik Takımı; Aletle Cimnastik, Step Aerobik ve Trampolin branşlarında katıldığı Koç Fes büyük final müsabakalarından 2 Kupa ve 20 madalya ile döndü.

Adana’da Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleştirilen müsabakada, Aletle Cimnastik ve Step Aerobik branşlarında Türkiye 3’üncüsü olan Çankırı Karatekin Üniversitesi Cimnastik Takımı, Trampolin branşında ise çok az bir puan farkıyla 3’üncülüğü kaybederek Türkiye 4’üncüsü olarak müsabakayı tamamladı.

Üniversitemize yeni kupalar ve madalyalar kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirten ÇAKÜ Cimnastik Takımı Antrenörü Mustafa Öztürk, takım olarak sıkı bir çalışmanın ardından bu başarının geldiğini belirterek “Özellikle üniversitemizin bizlere sunmuş olduğu imkânlar sayesinde büyük bir azim, kararlılıkla ve disiplinle çalışarak bu başarıyı elde ettik. Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı ve Sağlık, Spor Daire Başkanlığımız başta olmak üzere tüm üniversite yönetimimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Mustafa Öztürk ve Halim Aydın dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 22 kişi, Mustafa Öztürk ve Halim Aydın dahil, gülümseyen insanlar, sahnedeki insanlar, ayakta duran insanlar ve basketbol sahası

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, basketbol sahası ve iç mekan


Etiketler:

Üniversitemiz Cimnastik Takımından Büyük Başarı  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri