İlimiz İş Adamı 1350 Kişiye İftar Verdi


Tarih: 18-05-2018 22:59 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 10937 Defa Görüntülendi


İlimiz İş Adamı 1350 Kişiye İftar Verdi


İşadamı Mustafa Sevindi Kendi İşyerinde 1350 Kişiye İftar Yemeği Verdi


Çankırı merkezde faaliyet gösteren dinlenme tesisi ve petrol istasyonu işletmeciliği yapan Mustafa Sevindi  Ramazanın birinci ve ikinci günü  toplam 1350 kişiye iftar yemeği ikram etti.
İftarın ilk günü Çankırı Diyanet çalışanları ile Kuran Kurslarında kalan toplam 600 kişiye iftar ikramında bulunan iş adamı iftarın ikinci günüde Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı il ve ilçelerdeki kurum çalışanları ile burada yaşayan yaşlı ve kimsesizlere ayrıca koruyucu ailelere toplam 750 kişiye kendi dinlenme tesisinde iftar yemeği ikram etti.
Yemekte selamlama konuşması yapan Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Biz büyük bir aile değil çok büyük bir aileyiz. Bu gün il genelinde 750 kişilik ailemizle birlikte buradayız  diyerek yaptığı konuşmada.
Yemeğe katılan bu tür yemeklerin  kurumda kalanların soysallaşmasında özelliklede kişiler arası iletimlerin gelişmesinde de büyük bir etken olduğunu ifade ettiler.

Süre:00:06
İl Müdürü Tahsin”Beni bugün en çok mutlu eden Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak çalışanları ve  aileleri ile birlikte burada olmaktan son derece mutlu oldum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok sağ olun hepinize hoş geldiniz diyorum. Tabii bu gün burada  Eldivan’ımız var, Korgun’umuz var, (Tüm Kurumlarımız Var)
Süre:01:33 – 01:45
İl Müdürü Tahsin”Bu işe vesile olan işletme sahibi kıymetli büyüğüm Hacı Mustafa Sevimdi amcaya da hepiniz adına teşekkür ediyorum. Şükranlarımı sunuyorum. Sağ olsun Var Olsun”
Süre:01:36
İş Adamı Mustafa Sevindi”Buradaki misafirlerimiz hepsi bizim kardeşimiz.Büyüklerimiz. Hepsini  sevgi saygıyla selamlıyorum. Hepsine afiyet olsun diyorum.
Yemek ikram ettik onlara afiyet olsun. Her zamanda onların başımızın üzerinde yerleri var.”
Özellikle çalışanları kutluyorum  meşaketli işi severek yaptıklarını gördüm.  Kendimi tanıtmadan bazı masalarda bir süre oturduğumda  çalışanların çocuk ve yaşlılara kendi ailelerine davranır gibi davrandıklarını gördüm.  Buda beni oldukça mutlu etti “dedi

Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Etiketler:

İlimiz İş Adamı 1350 Kişiye İftar Verdi  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com