Başkan Boz Sahura Değil.  Su Arızasına Gitti


Tarih: 17-05-2018 04:45 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 9657 Defa Görüntülendi


Başkan Boz Sahura Değil. Su Arızasına Gitti


Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Sahur Vakti Su Arızasına Gitti


Çankırı şehir merkezinde  Aşiyan mevkiinde Çankırı Kastamonu Karayolu üzerinde su patlaması sonucu bazı mahallelere su verilemedi.

Sahuru dakikalar kala meydana gelen arıza nedeni ile  Çankırı Belediyesi ekipleri olay yerinede çalışmalara başladı.

Sahur sofralarının hazırlandığı saatlerde meydana gele su arızası nedeni ile vatandaşlara zor anlar yaşamaması için , belediye çalışanları mağduriyetini gidermek için çalışma başlattı.
 
Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz’da sahur yemeğine gitmek yerine olay yerine gelerek çalışanlardan bilgi aldı. Arızanın bir anca giderilmesi için gerekli çalışmaları yerinde inceledi.

Sahur zamanı yapılan çalışmalarda Belediyenin yanı sıra Kara yolları görevlileri ve emniyet görevlileri de üzerlerine düzen çalışmaları yaptılar.

Başkan Boz burada görev yapan çalışanların ihtiyaçlarının giderilmesi için gerekli talimatları verdi.

Uzunca bir süre çalışmaları yerinde takip etti.

Başkan Boz”Mübarek günleri yaşadığımız bu manevi günlerde olumsuz olaylar bizleri üzüyor. Bu arızalar bizlerin istemleri dışında gelişen olaylar. Bu olumsuz olaydan dolayı halkımızdan özür diliyorum

Arkadaşlarımız olayın gerçekleşmesi akabinde hemen olay yerine gelerek çalışmaları başlattılar.  Mağduriyetin bir an önce  giderilmesi için çok sayıda araç ve görevli arkadaşımız çalışmalarını sürdürüyor.

Gerek belediye gerekse diğer kurumlardan burada görev yapan arkadaşlarımı kutluyorum. Sahur saati olmasına rağmen bireysel düşünce içerisinden olmadan bir an önce vatandaşlara suyu buluşturmanın telaşındalar.

Çankırı belediyesi olarak ramazan tedbirlerimizi aldığımızı daha önce bahsetmiştik. Belediyemiz halkımıza hizmet konusunda 24 saat kesintisiz hizmet verme çabasında.

Bazı olaylar bizim dışımızda gelişse de kesintisiz hizmet vermek için tüm imkanlarımızla çalışıyoruz. ”
 


 
 
 
 
 
 
 
 


Etiketler:

Başkan Boz Sahura Değil. Su Arızasına Gitti  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com