Kadınlar El Emeği Göz Nuru Eserlerini Sergiledi


Tarih: 15-05-2018 19:39 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1715 Defa Görüntülendi


Kadınlar El Emeği Göz Nuru Eserlerini Sergiledi


Çankırılı Kadınlar dönem sonu sergisi, Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde gerçekleştirildi


Çankırı Belediyesi’nin kadın çalışmaları kapsamında düzenlediği  “Hünerli Eller” temalı dönem sonu sergisi, Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.  27 farklı branşta düzenlenen bilgi ve beceri kurslarının ürünlerini bir araya getiren sergi, vatandaşların da yoğun ilgisini çekti.

Çankırı Belediyesi bünyesinde açılan bilgi ve beceri kurslarına katılan kadınların yılsonu sergisi göz doldurdu. İkincisi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde açılan dönem sonu sergisinde, kursiyerlerin el emeği ürünleri ziyaretçilerden tam not aldı.

Çankırı’da yaşayan kadınların, en kıymetli şey olan zamanı güzel değerlendirdiklerine değinen Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezini son bir yıl içerisinde 16 bin 700 kişinin ziyaret ettiğini ve bu sezon 27 farklı branşta açılan kurslardan 5013 kişinin faydalandığını belirtti. Başkan Boz, Belediye hizmetlerine ve faaliyetlerine gösterdikleri ilgiden dolayı hemşehrilerine teşekkür etti.

 
 

Etiketler:

Kadınlar El Emeği Göz Nuru Eserlerini Sergiledi  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com