Kız Meslek Eski Mezunları Bir Araya Geldi


Tarih: 15-05-2018 17:20 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1472 Defa Görüntülendi


Kız Meslek Eski Mezunları Bir Araya Geldi


Kız Meslek Lisesi Öğretmenleri Eski Mezunları İle Bir Araya Geldiler


Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri eski mezunları ile bir araya geldiler. Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü Öğretmeni Ayşen BÜYÜKKALE’ nin koordinatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte 9 Mayıs 2018 tarihinde bir araya gelen mezunlar hasret giderdiler. Açılış konuşmasını yapan Ayşen BÜYÜKKALE kız çocukların eğitimi ve okuma alışkanlığının önemine değinmiştir.

1960-2015 tarihleri arasında çeşitli dönemlerde okuldan mezun öğrenciler etkinlikte okul anılarını anlatarak paylaşımlarda bulundular. Son sınıf öğrencilerinden Fatma Betül GÖKÇİMEN müzik öğretmeni Esra KÜÇÜKPABUÇCU eşliğinde gitar çalıp, solo şarkılarıyla programa renk katmıştır. Yemek ikramının ardından mezunlar “Başımızın Tacı, Gurumuz” adlı fotoğraf sergisini izlemiş, eğitim gördükleri sınıfları gezmişlerdir.

Anıların tazelenmesi ve okul kitaplığının zenginleştirilmesinin hedeflendiği etkinlikte; okul kitaplığında oluşturulan mezunlar bölümüne mezun öğrencilerin katkılarıyla alınmış ve ortaöğretim müfredatına uygun 120 yeni kitap kazandırılmıştır. En kıdemli mezunların açılışını yaptığı kitaplık öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Açılış sonrası hatıra fotoğrafı çektiren mezunlara okul logolu hediyeler dağıtılmıştır.

Vefa kitaplığını okulumuz ve öğrencilerimizin hizmetine sunan tüm eski mezunlarımıza, emeği geçen idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve okul personeline teşekkürlerimizi sunarız.

 
 
 
 
 

Etiketler:

Kız Meslek Eski Mezunları Bir Araya Geldi  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com