Hamdi Bilge Aktaş Seçim Güvenliği Toplantısı Yaptı


Tarih: 14-05-2018 16:43 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1139 Defa Görüntülendi


Hamdi Bilge Aktaş Seçim Güvenliği Toplantısı Yaptı


Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Başkanlığında Gerçekleştirildi


Çankırı'da Seçim Güvenliği Toplantısı Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcıları Zeki KARACA, Abdullah ASLANER, Musa GÖKTAŞ, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan ÖZTÜRK, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve diğer yetkililer katıldı.

Toplantı Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın açılış konuşmasıyla başladı. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi atmosferine girdiklerini söyleyen Valimiz AKTAŞ, “Bu seçim güvenliği toplantıları sadece ilimizde değil ilçelerimizde de Kaymakamlarımızın başkanlığında gerçekleştirilecektir. Seçim sürecini hep birlikte, işbirliğiyle güvenli bir şekilde geçirmek istiyoruz. Daha önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimin de huzur, barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Bu toplantıdan sonra siyasi parti temsilcilerimiz talep ederlerse başka toplantılar da yapılabilir. Toplantıya katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın konuşmasından sonra İl Yazı İşleri Müdürü Özlem ŞENTÜRK ve 3. Sınıf Emniyet Müdürü İskender YILMAZ seçim güvenliği ve alınacak tedbirler konusunda sunum yaptılar. Sunumların ardından soru-cevap bölümünde de çeşitli konular görüşüldükten sonra seçim güvenliği toplantısı sona erdi.
 


 
 Etiketler:

Hamdi Bilge Aktaş Seçim Güvenliği Toplantısı Yaptı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com