Çankırı''nın Belediye Başkanı Hüseyin BozBelediye Başkanı Hüseyin Boz. Ramazan Mesajı


Tarih: 14-05-2018 14:24 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2670 Defa Görüntülendi


Belediye Başkanı Hüseyin Boz. Ramazan Mesajı


Çankırı Belediye Başkan Hüseyin Boz, Bereketli Bir Ramazan Diledi


Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, on bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nın gelmesi münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Başkan Boz, mesajında; tüm İslam âleminin ve hemşehrilerinin Ramazan ayını kutlayarak 2018 yılının hayırlı ve bereketli geçmesini diledi. Boz, mesajında şunları kaydetti:

“Birleştirici, bütünleştirici, huzur ve bereket dolu, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının daha da kuvvetlendirildiği bir Ramazan ayına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Çankırı Belediyesi olarak,  bu yıl da Ramazan ayının ruhunu ve maneviyatını yaşatacağız. Belediyemizin geleneksel hale getirdiği iftar sofralarımız, Sultan Süleyman (Büyük) Camii önündeki alana kurulan iftar çadırında devam edecek. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanı sıra ilimize gelen misafirlerimizin ve toplu halde dayanışma içerisinde oruç açmak isteyen vatandaşlarımızın da katılabileceği iftar çadırımızda Ramazan ayı boyunca ücretsiz olarak iftar yemekleri verilecek. Hava şartlarımız imkân verirse Ramazan ayının ortalarında vatandaşlarımız ile Pazar Pazarı alanında bir araya gelerek iftar yapmak istiyoruz. Ramazan’ın ilk günü, teravih namazından sonra, Çivitçioğlu Medresesi’nde ilahi dinletimiz başlayacak. Cuma ve Cumartesi günleri de Karatekin Parkı’nda geleneksel Ramazan etkinliklerimiz devam edecek. Tüm vatandaşlarımızı bu etkinliklerimize bekliyoruz.  Ayrıca, vatandaşlarımızın Ramazan ayını huzur ve güven içinde geçirebilmeleri için Belediye olarak gerekli tedbirleri de aldık, bu yöndeki çalışmalarımız sürüyor. Çankırılıların Ramazan ayını huzur içerisinde geçirmelerini istiyoruz. On bir ayın sultanı Ramazan’ın tüm bereketi üzerimize olsun.”

Çankırı Belediye Başkanı
Hüseyin Boz


Etiketler:

Çankırı''nın Belediye Başkanı Hüseyin Boz

Çankırı''nın Belediye Başkanı Hüseyin Boz 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 13:11 - Çankırı haberleri