Anneler Gününde Kahvaltıda Bir Araya Geldiler


Tarih: 13-05-2018 15:27 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2438 Defa Görüntülendi


Anneler Gününde Kahvaltıda Bir Araya Geldiler


Vali Hamdi Bilge Aktaş, Şehit ve Gazi Aileleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi


Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Anneler Günü nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Şehit ve Gazi ailelerine yönelik düzenlenen kahvaltıya katılarak, şehit ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.

Kahvaltıya Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi  Seval AKTAŞ’ın yanı sıra Çankırı Milletvekili Av. Muhammed Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Garnizon Komutan Vekili P. Yarbay Yılmaz ÇOBAN, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin BOZ, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel TEKE, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, STK temsilcileri ile şehit ve gazi aileleri katıldı.

Kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, bütün annelerin Anneler Günü’nü kutladığını ifade ederek, “Bütün Şehit ve Gazi annelerimizin ellerinden öpüyorum. Onları kendi annem, kardeşim olarak görüyorum. Hepinizi sevgiyle muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Yapılan dua ve toplu fotoğraf çekiminin ardından kahvaltı programı sona erdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

Anneler Gününde Kahvaltıda Bir Araya Geldiler  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com