Eraslan: 24 Haziran Diriliş Günü Olacak


Tarih: 10-05-2018 00:28 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2322 Defa Görüntülendi


Eraslan: 24 Haziran Diriliş Günü Olacak


Çankırı Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Şahin Eraslan, 24 Haziran’ın Türkiye için “diriliş günü” olacağını söyledi.


Seçim çalışmalarına esnaf  ve teşkilatları ziyaretleri ile devam eden Eraslan, kendilerine gösterilen teveccühün her geçen gün arttığını ifade etti.

Ziyaret ettiği vatandaşlara önemli mesajlar veren Eraslan, 24 Haziran seçimlerinin en önemli faktörünün yeni Türkiye modeli ve cumhurbaşkanlığı sisteminin tescil edilmesi olacağını anlattı.

Sistemin ülkenin önünü açacağına vurgu yapan Eraslan şunları kaydetti:

“Bu sistem ülkemizi süper lige taşıyacak ve sosyoekonomik olarak da milletimizi düzlüğe çıkartacaktır.  Elbette Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmek yeterli olmayacak, aynı zaman da cumhurbaşkanımızın çalışacağı yeterli sayıda vekili de meclise göndermek gerekecektir. Bu anlamda biz onun elini güçlendirebilmek adına gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güçlü lider demek, güçlü ülke demektir. Güçlü yönetim, güçlü devlet demektir. Güçlü Türkiye demek de hem bölgemizde, hem de dünyada söz sahibi olmak demektir. Ben hemşerilerimin bu konuda duyarlı olacağını ve ülkemizin ve milletimizin bekası için sandıkta gerekeni yapacağına inanıyorum. İnşallah 24 Haziran her karışı şehit kanıyla sulanmış bu toprakların ve korkusuzca şehadete giden bu necip milletin dirilişi olacaktır”

 
Eraslan, kapı kapı gezerek vatandaşlara bilgi vermeye devam edeceğini vurguladı. 
 


 


Etiketler:

Eraslan: 24 Haziran Diriliş Günü Olacak  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com