Kurşunlu Şampiyonaya Ev Sahipliği Yaptı


Tarih: 07-05-2018 15:38 Kursunlu Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1347 Defa Görüntülendi

Kurşunlu Şampiyonaya Ev Sahipliği Yaptı

Çim Hokeyi Grup Şampiyonası Kurşunlu’da Yapıldı
Kurşunlu Çim Hokeyi-Okul Sporları grup şampiyonasına ev sahipliği yaptı. Şampiyonada gençler kategorilerinde kız ve erkek takımları mücadele etti.

Çankırı Kurşunlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Tesislerinde 3-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında 4 gün devam eden grup müsabakalarında gençler kategorilerinde kız ve erkek 12 takım katıldı. 192 sporcunun katıldığı grup müsabakalarında Kızlarda Kırıkkale Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi ile Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanırken, Erkeklerde Amasya Şehit Gültekin Tırpan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Zonguldak Fener Anadolu Lisesi Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Kurşunlu Kaymakamı Mehmet Fatih Koca, Gençlik ve Spor Bakanlığı Temsilcisi Nuri Kılıç, Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, Kurşunlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mesut Kılınç ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Atilla Ardıç dereceye giren takımlara madalya verdiler.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com