0


Tarih: 01-04-2016 19:03 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 20589 Defa Görüntülendi

0

Köylüler ,Kuzu Köyünde Köy Konağının Yerini Veren İsmail Filiz'in

Heyeti Köy Konağı önünde İş Adamı İsmail Filiz, Köy Muhtarı Metin Yıldırım, İhtiyar Kurul Üyeleri ve vatandaşlar karşıladı.

Milletvekili Filiz ve Baba Filiz,  Konağın ismini köy ziyaretinde öğrenciler.

Ziyarette Vali Vahdettin Özcan’a Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çerkeş Kaymakamı Cengiz Ünsal, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Yapraklı İl Genel Meclis Üyesi Mahir Özdemir ve Çerkeş İl Genel Meclis Üyesi Avni Demircioğlu eşlik etti.

Vali Vahdettin Özcan Kuzu Köyüne yeni yapılan İsmail Filiz Köy Konağında incelemelerde bulunarak, güzel bir eser meydana gelmiş, hayırlı olsun dedi.

Köy Muhtarı Metin Yıldırım ‘’ Köy Konağının yapımında emeği geçen başta Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a, Milletvekillerimiz Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu’na, Belediye Başkanı İrfan Dinç’e İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız’ a ve İller Bankası yetkililerine teşekkür ederim.’’ dedi.

Edinilen bilgilere: Kuzu köyünde yapılan köy konağının yerini Milletvekili Hüseyin Filiz’in babası İsmail Filiz tarafından verildiği ifade edildi.

Milletvekili Filiz” Köy konağının isminin “İsmail Filiz “ olması bana da sürpriz oldu.  Sadece bana değil babam İsmai!’ede sürpriz oldu.
Bu günkü köy ziyaretimizde babam da bizimle geldi. Konağın ismini ben ve babam  ziyarette öğrendik.
Köy muhtarımız ve köylülerimiz , konak arsasını babamın vermesi nedeni ile bu ismi vermişler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Güzel bir konuk oldu.  İnşallah hayırlara vesile olur.”dedi

 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com