Eldivan 23 Nisan Kutlamaları


Tarih: 27-04-2018 12:51 Eldivan Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1194 Defa Görüntülendi


Eldivan 23 Nisan Kutlamaları


Eldivan’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı


Çankırı Eldivan ilçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı anıt meydanında düzenlenen çelenk koyma programı ile başladı. Daha sonra Eldivan Kaymakamı Sayın Musa GÖKTAŞ ile Belediye Başkanı Sayın Nusrettin GÖKÇER makamlarını 100. Yıl İlkokulu öğrencilerine teslim ettiler. Öğrencilerle sohbet ederek ikramda bulundular ve çocukların bayramlarını kutlayarak hediyeler verdiler.

Temsili makam teslimlerinin ardından program 100. Yıl İlkokulu bahçesinde devam etti. Programa İlçe Kaymakamı Sayın Musa GÖKTAŞ, Belediye Başkanı Sayın Nusrettin GÖKÇER, İlçe Jandarma Komutanı Engin BODUR, İlçe Emniyet Amiri Ünal ÇELİK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Kaan KÜÇÜK, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve ilçe halkı katıldı.

Eldivan Kaymakamı Sayın Musa GÖKTAŞ ile Belediye Başkanı Sayın Nusrettin GÖKÇER öğrencilerin ve halkın bayramını kutladılar. Daha sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Kaan KÜÇÜK tüm misafirlerin bayramını kutlayarak, herkese iyi eğlenceler diledi. Konuşmanın ardından sırasıyla Kadıoğlu Anaokulu öğrencileri, 100. Yıl İlkokulu öğrencileri ve Eldivan Rehabilitasyon Merkezi folklor ekibi gösterilerini sergiledi. Öğrenciler tarafından şiirler okundu, oratoryo gösterisi yapıldı. Düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüller verildi. Program ilkokul öğrencileri arasında yapılan halat çekme, sandalye kapma, balon patlatma ve bayrak yarışları ile sona erdi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Eldivan 23 Nisan Kutlamaları  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com