Bayramören’de Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi


Tarih: 18-04-2018 22:56 Bayramoren Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1341 Defa Görüntülendi

Bayramören’de Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Vali Aktaş, Bayramörende Kaymakamlığı Ziyaret Etti. Muhtarlar Toplantısı Yaptı
Çankırı Bayramören ilçesinde Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Toplantı öncesi Vali Hamdi Bilge Aktaş Bayramören Kaymakamlığını da ziyaret ederek Kaymakam Mehmet Fatih KOCA’ya ile görüştü

Her ay bir ilçemizde gerçekleştirilen toplantıda mahalle ve köy muhtarları ile istişareler yapılarak, talepleri dinlendi.

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın başkanlığında yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Bayramören Kaymakamı Mehmet Fatih KOCA, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Bayramören Belediye Başkanı Halil MURATOĞLU, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, İl ve İlçe daire amirleri, ilçe İl Genel Meclisi üyeleri, STK temsilcileri ile ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, “Benim Bayramören ilçemize üçüncü gelişim oldu. Bugün Muhtarlarımızın ihtiyaç ve sorunlarını yerinde incelemek ve dinlemek üzere sizler ile beraberim. İlçe kaymakamımız ve diğer yetkililerin yanı sıra ilimizden de ilgili daire amirlerimiz buradalar. Muhtarlarımız ile istişare ederek toplantıyı gerçekleştireceğiz.” Dedi.  

Toplantı Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın konuşması ile başladı. Daha sonra muhtarların talep ve önerileri dinlendi.  İstişarelerin ardından toplantı sona erdi. 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com