arif çayır - Ilgaz -Ilgaz Sancaktepe'de Şehitler Anıtı Açıldı


Tarih: 18-04-2018 17:44 Ilgaz Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1871 Defa Görüntülendi

Ilgaz Sancaktepe'de Şehitler Anıtı Açıldı

Ilgaz Sancaktepe Park Ormanı ve Kahraman Şehitler Anıtı Açıldı
Çankırı Ilgaz ilçemizde 18 Nisan Çarşamba günü “Ilgaz Sancaktepe Park Ormanı ve Ilgaz Kahraman Şehitler Anıtı” açılışı gerçekleştirildi.

Açılış törenine Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Vali Yardımcısı Vekili Musa GÖKTAŞ,  Ilgaz Kaymakamı Muhammet GÜRBÜZ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Ilgaz Belediye Başkanı Arif ÇAYIR, Ankara Orman Bölge Müdürü Veysel KODALAK, daire amirleri,  STK Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program akabinde Ilgaz Orman İşletme Müdürü ile Ilgaz Belediye Başkanı Arif ÇAYIR konuşmalarını yaptı.

Ilgaz Belediye Başkanı Arif ÇAYIR, “Bu park Ilgaz ilçemizin oksijen deposu olacaktır. İlçemiz ve köylerimizdeki tüm şehitlerimiz adına bu parkı yapıyoruz ve şehitlerimizin anısına ağaçlandırma çalışmaları yapılacaktır. Bu kapsamda başta Sayın Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a ve tüm yetkililere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Program plaket takdimi, ağaç dikiminin ardından sona erdi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

arif çayır - Ilgaz -

arif çayır - Ilgaz - 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com