hasan tahsin haberleri -Fidana Can Vermenin Mutluluğunu Yaşadılar


Tarih: 16-04-2018 13:46 Kurumlar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1658 Defa Görüntülendi

Fidana Can Vermenin Mutluluğunu Yaşadılar

Çocuklar tarafından çocuk ormanı oluşturuldu.
Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal Hizmet Merkezi tarafından yürütülmekte olan “Okul Destek Projesi kapsamında yer alan çocuklar tarafından ÇOCUK ORMANI oluşturuldu.

Etkinlik Uluyazı Mevkiinde fidan dikimi ile başladı. Etkinliğe Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, İl Müdür Yardımcıları Bedriye KARAKOÇ ve Savaş AKTEPE, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Abdulkadir SUCU, Müdür Yardımcısı Fatih ÇAKIR, İŞKUR Müdürü Alim ÇAYCI, SYDV Müdürü Mehmet AKKAYA, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Yüksel TEKE ve Şehit Aileleri, Orman İşletme Müdürü Şefi Burak ÖZKAN, Okul Destek Proje ekibi ve çocuklar katılım sağladı.

Etkinlik ile çocuklar bir fidana can vermenin mutluluğunu yaşadılar. Dikilen fidanların kendileri ile birlikte büyüyeceğini bilmenin verdiği heyecanla etkinliği tamamladılar. Etkinlik yapılan ikramlarla sona erdi.


 

 

 

 


Etiketler:

hasan tahsin haberleri -

hasan tahsin haberleri -
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com